Hier, midden in de stad Groningen, tot nu toe nog niet onder nul geweest.
Teveel factoren die de uitstraling verminderen en daarmee verdere afkoeling verhinderen.
Vind Eelde, maar ook Twente, echte stralingsstations, die ver weg kunnen zakken tov van rest de omgeving. Eelde zakt bv in stralingsnachten zonder echte transportkou regelmatig naar lagere minima dan bv Nieuw-Beerta.
Denk dus wat je wat dat betreft ook niet teveel naar Eelde moet kijken, jouw temperatuur zoals gemeten is waarschijnlijk een goede weergave van die plek tot stand gekomen onder de invloed van jouw plaatselijke omstandigheden.
Heb zelf soms 4 a 5 graden verschil met Eelde in stralingsnachten.
Ik woon in Badstratenbuurt en werk in Martini Ziekenhuis. Gebeurt regelmatig dat de autoruiten hier vochtig en dus niet bevroren zijn en halverwege route huis/werk de ruiten langzaam aan bevroren zijn, ergens halverwege Paterswoldseweg zeg maar. Zelfde geld voor mist. Hier regelmatig niet, meer in de periferie van de stad, bv bij Martini dan wel potdicht
Quote selectie