De afgelopen jaren hebben we weinig westelijke stromingen gehad. De blokkade is vrij sterk waar we mee te maken hebben dus zachte oceaaninvloeden in een compleet antiwinterse setting zal niet zo snel gebeuren. Hooguit dat er tijdelijk iets wat erop lijkt komt. Maar ook dat lijkt mij onwaarschijnlijk omdat er gewoon voor zoiets veel te weinig neerslagkansen te zien zijn in de modellen.
Het is vandaag ook al best wel fris, op deze manier kunnen we op een goede manier alvast een beetje aan de winter wennen.
Het is nog vroeg dus het maakt helemaal niet uit dat het nu nog niet echt koud wil worden maar het beginnetje is er alvast.
Aan het einde van de week wordt het iets zachter maar noemenswaardig ander weer dan wat we de afgelopen dagen na de zeer zachte periode gezien hebben wordt het niet.
Quote selectie