Maar wat is er nou goed aan dan? Dat schrijf je toch??
En op de door mij toegevoegde kaart zie jij géén sterke westelijke stroming?
Een 850 HpA temperatuur tussen o en -5 hoeft niet slecht te zijn. Het kan daarmee ook 20 graden vriezen op 1,5 meter hoogte, maar ik ging er toch wel vanuit dat ook jij naar de ontwikkelingen op de jongste weerkaarten hebt gekeken.
4) Mooi om te zien dat jij nog nog iemand bent die tot de categorie "de bezem erdoor, dan daarna mogelijk winterkansen..." behoort. Ik dacht dat dat inmiddels een uitgestorven ras was, maar ze zijn er dus nog. Even voor de duidelijkheid: een aanzwengelende wc is ALTIJD slecht voor onbepaalde tijd. Daarna kan ook de hemel naar beneden vallen, dan hebben we allemaal een blauwe hoed.
Dat is onzin wat jij zegt.
Deze temperatuurssoort hangt niet altijd samen met een westelijke stroming.
Bij een strakke westelijke stroming is er meer variatie, dan weer wat zachtere lucht en dan weer wat kouder.
Hier is het veel te recht. Dat duidt dus niet op een strakke westelijke stroming.
Maar het is dus nog geen uitgemaakte zaak. Of er vormt zich een nieuw hogedrukgebied of we krijgen iets wat op een bezem lijkt zodat we volgende maand vers opnieuw kunnen beginnen met een winterse setting te maken.
De kaarten van de westelijke stroming blijven op de langere termijn zitten dus ik denk niet dat dat het gaat worden.
Quote selectie