Zieke Alex en vermoeide hoog, vechten zonder communicatie.

Bericht van: Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) , 09-08-2004 22:13 

Of beter gezegt, zonder directe communicatie.

De afgelopen dagen waren erg heet. Voor de SVers was de ondergang nabij. Voor de CCZZers waren die smakelijkste dagen van het jaar. Ze zullen het hogedrukgebied zeer zeker hebben geprezen. Toen kwam er een ventje aan. Angst was het gevoel dat me direct bekroop, toen ik vernam dat Alex van plan was naderbij de komen. Ditzelfde gevoel hadden de CCZZers. Immers zei gingen beseffen dat deze listige Alex, ons lieve hogedrukgebiedje wel eens kon gaan plagen. Later ging ik opeens twijfelen. Misschien was deze Alex wel goedaardig, en kwam hij gewoon op visite bij het hogedrukgebied. Misschien had Alex wel een reep chocolade (vocht en warmte) bij zich, om het hogedrukgebied lekker te verwennen. In dat geval zou het hogedrukgebied lekker opgevuld worden. Ook leek Alex een warme persoonlijkheid te hebben, echter had hij deze warmte gewoon gestolen uit de tropen. Tja van wie uit de tropen? Geen idee. Maar dit besefte ik niet. Pas later gingen ik en de CCZZers de argwaan in de ogen van het hogedrukgebied vernemen, en besefte ik ineens dat dit Alexje het hogedrukgebied pijn wou doen en zelfs doden. Sterker nog: "Even werd Alex tot de koning van de SVers benoemd", met als de taak: "De hitte van het hogedrukgebied verdrijven". De angst van het hoog, werd omgezet in intense woede en dus verzet. Alex werd hierdoor behoorlijk verast. Dit hadden Alex zijn aanhangers niet verwacht. Later ging Alex een vals spelletje spelen, want toen hij vernam dat het hogedrukgebied zich niet overgaf, zei hij dat hij echt heel erg spijt had, en dat hij zich terug zou trekken. En dat deed hij ook. Het hogedrukgebied was nog zo woedend, en deze duwde hem nog een stukje weg. Alle CCZZers dachten blij te zijn en bleven hopen dat Alex zich zou overgeven. De SVers begonnen ook al grote twijfels in Alex te krijgen. Later kwam Alex terug maar ernstig verzwakt, en toen het hogedrukgebied even niet keek, probeerde Alex weer het hogedrukgebied schade te berokkenen. Ook nu is Alex nog steeds bezig. Het gekke is, dat Alex juist met warme en vochtige lucht probeert verwarring te brengen, zodat het hogedrukgebied of uitsterft of zijn biezen pakt. Maar wat doet het hogedrukgebied nou? Deze pakt gewoon met zijn blote hand, al die warmte van Alex op, en het spuwt het weer terug in de richting van Alex. Op deze manier, komt er nog steeds geen eind aan de strijd, maar wordt er wel zeer warme lucht op ons gegooid. Toch lijkt Alex erg uitgeput, hoewel in Zeeland werden ze ook wakker, van een kleine tentoonspreiding van zijn macht en kracht die hij naar hun had toegestuurd. Alex denkt nog steeds dat hij alle Autoriteit aan zichzelf moet toe-eigenen, terwijl hij al doodziek is.

Maar wat gaat Alex nu doen? En hoelang gaat het hogedrukgebied nog tegengas geven? Zeer zeker zal gaan blijken, dat allebei nu al aan slijtage en kracht verlies onderhevig zijn. Zullen beiden boven ons hoofd uitsterven en belanden we in een niemandsland?

Of, is het hogedrukgebied te sterk voor Alex? Of nee, wint de al behoorlijk afgematte Alex toch nog de strijd? Het zou kunnen. Maar dan nog, zullen er enkele restjes van het hogedrukgebied achtergelaten worden. Het zal in dat geval niet direct koud worden. Tja, maar Alex is al heeel lang stervende, maar hij heeft genoeg vrienden. Dus misschien wordt er ook een helpende hand in geschakeld, in de vorm van volgende depressie?

Oke, het lijkt nu al een feit te gaan worden, dat de ergste hitte lijkt te verdwijnen. Maar wat daarna? Echt koel, of nazomer?

Laten we evenafwachten.

Groetjes van Stefan!



Uhm, dit bericht is alleen voor 18 jaar of ouder. Waarom? Omdat dit bericht gewoon nergens op slaat 😋
Bericht laatst bijgewerkt: 09-08-2004 22:14
StayV the Weather and Piano man.

Zieke Alex en vermoeide hoog, vechten zonder communicatie.   ( 142)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 09-08-2004 22:13
  Re : mooi verhaal  
Simon ( Wenduine ) ( 12m) -- 09-08-2004 22:18
Re : mooi verhaal   ( 25)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 09-08-2004 22:44
Re : Gevecht met of zonder spektakel?   ( 57)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 09-08-2004 22:28
Wie Alex onderschat, wordt weldra kletsnat   ( 68)
nieuwe volkswijsheden -- 09-08-2004 22:30
  Wie Alex vertrouwt heeft dat snel berouwd  
Ad (Eersel NB) -- 09-08-2004 22:51
Re : Wie Alex vertrouwt heeft dat snel berouwd   ( 26)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 09-08-2004 22:55
  😀  
nieuwe volkswijsheden -- 09-08-2004 22:56
  Re : 😀 mooi gesproken!  
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 09-08-2004 22:44