Je serie was me volkomen ontgaan door m'n schaatsen etc. Leuk om een bekende plek, ook voor mij in de winter, zo weer op een andere manier te zien.
In jouw buurt kan je heel goed schaatsen bij gewone, lagere waterstanden rechts van de weg naar Doesburg, vlak voor de IJsselbrug. Een dode arm van de IJssel, ongeveer een kilometer lang. Dat heb ik vroeger verschillende keren geschaatst. Mooie schaatsplek en weer heel anders dan in de polders in het westen.
Wellicht is dat ijs op je opnieuw geposte foto ontstaan door (een combinatie van) golven die bevriezen op onderliggend ijs en smelt door straling van de zon. Het zal wel een ingewikkeld verhaal zijn, wellicht spelen wind uit verschillende richtingen en dalend waternivo ook een rol.
Quote selectie