Een soort van eerste opstoot van "zin in winter". Omdat die ellendige zomerwarmte voorbij lijkt te zijn, ik hoop dat we er voor dit jaar weer vanaf zijn. En natuurlijk wil ik écht herfst - vanaf september. Dat is dus binnen twee weekjes al, niet lang meer. En van zodra het herfst is, begin ik aan de winter te denken, te hopen op koud, sneeuwrijk weer. Ik kan het niet helpen.
En vooral: de eerste koude-uitbraken zo in oktober, november vanaf de pool, waar gaan die naartoe? Want de voorbije jaren bleven die wel erg vaak in dezelfde richting gaan eenmaal ze op gang kwamen (lees: beetje, maar niet veel, te oostelijk).
Ik wil nu nog geen koude, natuurlijk niet. Ik wil nu nog aangenaam zomerweer. Maar ik wil wel binnen een maand of drie de eerste aanzet tot winter.
Groeten,
Diederik
Quote selectie