...van ondergetekende.
KOEL WEEKEND VOOR DE BOEG
Opgesteld op vrijdag 20 augustus om 18:19u
Het is momenteel gemiddeld in Nederland zo'n 19 graden en her en der vallen pittige buien. Soms komt er ook een klap onweer voor en valt er even flink wat regen. De wind komt uit het zuidwesten en is matig tot krachtig, aan de kust hard. Vanavond neemt de buiïgheid af en klaart het met name in het binnenland wat op. De temperatuur zakt naar zo'n 15 graden. Tegen de ochtend kan er in het westen weer enige tijd regen vallen.
Morgen overdag vallen wederom een aantal pittige buien waarbij ook onweer mogelijk is. De meeste buien vallen in de kustprovincies. De wind komt uit het noordwesten en is matig van kracht, aan de kust soms krachtig tot hard. De temperatuur stijgt naar zo'n 19 graden. De rest van het weekend blijft de kans op een enkele bui groot en schommelt de temperatuur zo rond de 20 graden.
De nieuwe week begint met een tijdelijke stijging in de temperatuur. Maandag wordt het zo'n 23 graden en schijnt de zon flink. Dinsdag en woensdag neemt de buienkans weer toe en zakt de temperatuur weer richting de 20 graden.
Quote selectie