Voor mijn omgeving is het de laatste jaren kommer en kwel. Ik houd van extreem weer. Heel erg warm, zwaar onweer, veel regen, veel sneeuw, veel kou, mooie wolkenluchten en alles wat bij noodweer hoort.
De laatste jaren geen hittegolven meer, maar alleen 1 of 2 dagen (zeer) warm. Zomers die te wisselvallig zijn. Hier vallen altijd buitjes die weinig voorstellen, en de zwaardere buien gaan altijd langs.
17 juli 2004, viel hier ontzettend tegen.
Ergens in 2005 veel nachtelijk onweer, dat was een spektakel En natuurlijk 26 mei 2009 toen was ik in Zeeland en was het echt heel extreem onweer. Op de een op andere manier gaat het zwaarste onweer altijd langs en hebben we hier vaak enkele donderslagen.
NOG NOOIT EEN SHELFCLOUD HIER KUNNEN WAARNEMEN en daar baal ik enorm van. Als ik hier op Weerwoord dan al die foto's zie kan ik wel janken. Wel een windhoosje gezien in juli 2006, maar die was al aan het oplossen.
Wat betreft sneeuw en kou afgelopen winters niet erg slecht natuurlijk, maar zoveel saaie dagen in de winter.
Dus ik geef het cijfer 4, want ongeveer 300 dagen per jaar vind ik het weer echt te saai hier.
Waar ik wel zou willen wonen is Oost-Frankrijk, Duitsland, Tornado Alley of de Alpen.
Quote selectie