Op de home page hebben we weersverwachtingen aangepast voor gans het land, dit door inbreng van gratis verkrijgbare modules van meteobelgie.be. Dit bevat een afbeelding met de verwachting voo
r vandaag (rechts) en een video die opent in een pop up wanneer u op de afbeelding (links) klikt.
Op de pagina van het weerstation te Izegem hebben we een simpele software geinstalleert welke je het weer voor Izegem en omgeving tot 9 dagen ver kan bekijken. Wanneer u op 'LIVE' klikt dan zie je een het actuele weerbeeld met data van het weerstation te Izegem. Wanneer u op de scrollbalk rechts van de tijdsaanduiding gaat gaan schuiven, dan zie je hoe het weer zal veranderen i.v.m. de tijd u kiest. Via de tabel daaronder kan je makkelijk kiezen welke dag u wil kiezen om het weer te weten. Tevens kan u gans de animatie vergroten tot gans uw scherm, dit door op de uiteenstaande pijltjes te klikken rechtsonderaan. Tevens werd er een webbox bijgemaakt met de verwachtingen van estofex.
Kortom, makkelijk en handig in gebruik
Ook nog op de home page zijn nu ook de verwachtingen van Estofex en Keraunos geprogrammeerd. Onder de landelijke verwachtingen die eerder op de site kwamen vandaag zijn nu nog 2 beelden geplaatst, namelijk een satelliet beeld met radar/bliksemdetectie over gans europa en een bliksemkaartje van de benelux.
Quote selectie