Als 14 jarige kun je hier op dit forum over historische gebeurtenissen gewoon niet meepraten! Onweer in 1979 dat, sneeuwstorm dit, en ik heb dat nooit meegemaakt... Soms geeft dat wel teleurstelling, maar dan hoop ik nog dat die legendarische sneeuwstormen en onweersstormen zich nog een keer gaan herhalen de komende jaren zodat ik er ook over kan meepraten! En als dat niet gebeurt voel ik me pas echt teleurgesteld!
Maar ja, als ik ouder ben is het natuurlijk precies andersom
Dan praat ik weer over dingen uit 2012 waar niemand iets van weet 
Nu alleen nog maar hopen dat die onweersstorm in 1979 zich weer wil herhalen de komende jaren!
Een heel herkenbaar gevoel, dat heb ik nou met de winters van 1956 en 1963, ik was toen een zuigeling, maar ook met onweerssituaties van 3 juli 1952 en 18 juli 1964, hier was ik te klein voor. Bij de watersnoodramp heb ik gemengde gevoelens en....natuurlijk de zware storm van 25 januari 1990 heb ik niet meegemaakt omdat ik toen in Oostenrijk zat

.
Ook tijdens de doortocht van de kanaalrat van 12 mei 1983 zat ik in het Zuidlimburgse Mechelen waar het hooguit 6 a 7 bft werd, toen woonde ik in Doorwerth bij Arnhem.
Zo gaat dat in het leven

.
Quote selectie