Misschien ben je er flauw van dat erg veel mensen ongenuanceerd optimistisch zijn in sommige scenario's... en dat men hierin de statistiek een tikkeltje laat varen. Maar waarom moet jij hier zo'n probleem van maken?
Als iemand een vraag stelt op een forum als deze kun je daar gewoon een normaal antwoord op geven of je leest het niet en opent enkel je eigen topics. Deze discussie heeft niemand iets aan... inmiddels weet iedereen het wel! Modellen zijn geen *#$&^waard en uiteindelijk komen de middelmatige of teleurstellende scenario's enkel uit. Zo werkt het nu eenmaal in het hoofd van gepikeerde mensen.
Ik ben zelf een wetenschapper en kan je meer over statistische kansberekeningen vertellen dan je ooit had durven dromen. Echter herhaal nog maar weer even dat alle nuance totaal overbodig en nutteloos is binnen mijn originele vraag.... ik ben gewoon een liefhebber van het weer en van mooi ogende settingen.
Kunnen we alsjeblieft deze discussie voor het laatst gevoerd hebben?
Quote selectie