Goedemorgen Jorge,
Een wat verlate reactie.
Klopt als de stroming: ZW tot NW is. Maar als het IJssel/ Markermeer dicht gevroren is en de stroming komt uit oostelijke richtingen komt. Is het een ander verhaal. Je vergeet een ding het zoetwater bevriest eerder dan het zoute. En idd dichter bij de kust wonen is niet altijd pretje, en soms ook weer wel sneeuwbuien vanuit het noorden brengen vaak karrevrachten sneeuw. Stookkosten euhm Dimitri uit Oostende beklaagde zich daarover, ik niet vwb stookkosten heb ik niet, hooguit 300 euro gas per jaar. Het hout is gratis en nog nooit voor betaald.
Kortom zekere (D) uit Oostende beklaagde zich over het klimaat niet ver van jouw regio.
Berkhout/ Schellinkhout/ Wijdenes/ Enkh. houtrip.
Alle KNMI, behalve Schellinkhout kun je mooi mooi mee vergelijken. Berkhout fractie kouder, minder dan 0.5ºC graad. Wind is mooi te vergelijken met Wijdenes en Enkhuizen al wel wat verweg het kan. Berkhout heeft ook zijn invloeden van grote stad in de buurt HOORN. Ook ik merk dat wanneer de wind NNW is. Ik denk dat wij elkaar verkeerd hebben begrepen, ik doelde op de afgelopen maanden Nov/Dec 2012 is het hier in de regio kouder dan Zld. Daar verpest ik toch niet je dag mee, waarom dan wel. Nu kun je niets meer zeggen, je maakt me monddood op deze manier, overigens ik begon er niet over hoor, Dimitri uit Oostende was dat. Aantal vorstdagen is idd bijna gelijk en en de winter is nog maar net begonnen. Ja Nederland is geen echt winterland Jorge, mee eens. Nu geef je mij de schuld en moet het maar ineens lente worden aub graag niet. En ik verpest je dag heus niet door op (D) te reageren.
KNMI verpest juist mijn dag.
Nou dan toch nog maar fijne zondag, het regent hier behoorlijk bah.
En nog weet je het verschil niet tussen weer...en klimaat! Terug naar de klimaatboeken, Bouke...Je hebt het over het minimum. Zoekzoekzoek...Westdorpe heeft een lager winterminimum en meer vorstdagen dan Berkhout. En Schellinkhout is echt een stukje zachter dan Berkhout..
Nog een leuke....aantal vorstdagen te Westdorpe: 57. Berkhout...43...Aiiii...Dat is toch wel een groot verschil. En we hebben het over minima. Dus...als Zeeland niet veel scheelt met Oostende maar ook niet met Noord Holland...leven we allemaal in een vreselijk winterklimaat! Dat had ik me niet eens gerealiseerd. Dankjewle Bou. Mijn dag is verpest! OP NAAR DE LENTE!
Quote selectie