lijkt inderdaad zinloos heden ten dage. Velen vinden je vooral zeuren, omdat ze alleen maar iets uit de onderbuik willen roepen. Ik ga daar niet in mee.
Hij is al geweest dus, okee. Ik wist niet dat zo'n grootse aankondiging ook vervuld werd wanneer het in pakweg nou 30-35% van de Benelux tot meer dan 5 cm sneeuw zou komen en elders tot 5 cm drabdek of niets zou zijn. Excuses dan. Ik zal voortaan rekening houden met de kleine lettertjes bij een dergelijke uitspraak.
Erg respectloos van je trouwens om mij te bedanken voor mijn zinloze bijdrage. Ik heb recht op mijn eigen mening en visie.
[...]
Bedankt voor deze zinloze bijdrage. Excuses zijn niet nodig. De sneeuwdump is er wel degelijk gekomen zij het op iets minder grote schaal dan ik had verwacht. Ja ik vind dat respectloos op die manier communiceren naar andere forumleden toe. Laat iedereen in zijn waarde hier op weerwoord. Iedereen heeft recht op zijn eigen mening en visie.
Quote selectie