Verwachting
woensdag 19 tot en met dinsdag 25 december 2012
Vandaag en morgen: Bewolkt en nevelig
Bewolkt en nevelig. Later vandaag komen er vanuit het zuidoosten enkele opklaringen binnen. In het noorden zijn de nevel en lage bewolking hardnekkig. Het blijft vrijwel overal droog. De middagtemperatuur ligt rond 6 graden. De wind is overwegend zuidoost en zwak tot matig.
In de nacht naar donderdag komen er vooral in het zuiden opklaringen voor. In het noorden kan het dan lokaal mistig zijn. De minimumtemperatuur loopt uiteen van 3 graden vlak aan zee tot rond het vriespunt in het oosten van het land. De wind komt uit een oost- tot zuidoostelijke richting en is zwak tot matig. In het noordelijk kustgebied wordt de wind vrij krachtig.
Donderdag neemt de bewolking vanuit het zuidwesten steeds verder toe.In de middag gaat het in Zeeland regenen, in het noordoosten schijnt dan af en toe de zon. Daar komt de neerslag pas laat in de avond binnen en heeft dan waarschijnlijk een winters karakter. De middagtemperatuur wordt ongeveer 5 graden. De wind komt uit oostelijke richting en is matig, aan de kust vrij krachtig, later toenemend tot krachtig of hard. (KNMI)
Quote selectie