Je vindt het vervelend dat ik jullie bekritiseer om dat altijd maar vaag blijven en nooit eens concreet iets benoemen.
Pech voor jou en voor een aantal anderen.
Wetenschappers hebben dezelfde positieve enthousiaste beginhouding. Dat juich ik uiteraard toe. Waar ik grote moeite mee heb is de stappen daarna die jullie niet opvolgen. Te beginnen het uitzoeken van zaken.
Misschien ben ik te hard voor amateurs, maar dan moeten jullie ook elke vorm van pretentie professioneel bezig te zijn vermijden. En dàt doen jullie niet. Altijd maar met vage brouwsels verwijzen naar professionals die er ook mee bezig zouden zijn waarmee je indruk wekt voor de 100.000e bezoeker hier en een aantal daarvoor dat het hout snijdt wat er gezegd wordt. Dit terwijl je er feitelijk heel weinig van weet.
Als ik zou weten waar ik hele archief van het noordelijk halfrond van 1897 kan vinden zou ik meer kunnen. Staat niet op wetterzentrale.
Maar een oostcirculatie bedoelde ik ook puur theoretisch. En ja, het is nu eenmaal mogelijk.
Jij moet eens niet zo kritisch zijn op een manier die niet nodig is Ernest. het lijkt alsof je zoekt naar zaken. Puur om kritiek te kunnen leveren.
Dat komt me intussen mijn neus uit. En niet alleen mij 
Quote selectie