Er viel net iets uit de lucht, het was geen sneeuw, voor ijsregen was het ook te groot en dan de kleur, die was zwart... even op wikipedia gekeken. Naar't schijnt is't doek gevallen... althans dan over de aaneengesloten periode met ijsdagen voor Ukkel. Net nu de serie van vorig jaar kon verbroken worden, beslist dat dom depressietje er anders over. Niets aan te doen. Enkel hopen dat het sneeuwdek niet te veel wordt aangetast want anders kunnen we de stralingsvorst later in de week ook op onze Vlaamse buik schrijven (en daar is bij sommige redelijk wat plaats

).
Ik schat het trouwens niet onmogelijk dat we bij de top 5 van somberste januarimaanden uitkomen. Nog steeds maar 17 uur gekregen. Record is van 1902 met 26 uurtjes. Ik moet nog zien of dat gehaald wordt.
Heetst van de naald: op het kmi zijn ze wakker en hebben ze er twee graden bijgeteld voor de maximumtemperaturen.
Gelukkig is hier gisteren de meeste sneeuw uit de bomen gewaaid, niets erger dan sneeuw die langs alle kanten begint te druppen.
Quote selectie