Bericht van: Anthony (Rotterdam)
, 14-03-2013 16:37
Ging goed los vanochtend, met de zwaarste sneeuwval van de hele winter hier. Zicht viel terug naar 150-200 meter en er viel 4-5 cm sneeuw in een half uur tijd. Inmiddels is alles in de zon weggesmolten, maar in de schaduw ligt nog zo'n 2-4 cm. In het filmpje zit ongeveer de hoogste intensiteit, bij de foto's was het zicht rond de 200 meter. Er zit helaas wel wat vuil in de lens.
Loodgrijze lucht richting Den Haag, aan de voorkant duidelijk een scherpe lijn met teruglopende zichten.
Na een paar vlokken ineens helemaal los. De flat aan de overkant staat op zo'n 160 meter afstand, daarachter was weinig meer te zien. Dit was niet tijdens de zwaarste intensiteit.
We zaten aan de rand van de bui want in het westen zagen we gewoon blauwe lucht:
Hieronder is ook goed te zien dat we aan de rand van de bui zaten, er zat een vrij scherpe grens tussen witte weilanden en groene richting het westen.
Quote selectie