Moet je hier eens doen als er in de winter op de kaarten vijftien tot twintig graden in de plus verschijnt. Denk dat je jezelf beter uit de voeten kunt maken digitaal gezien.
Goed, de ene tolerantie is de andere niet, dat bleek gisteren ook maar weer.
Verder heeft ieder persoon zijn voorkeur. Het verschil is alleen dat er al een (voor winterliefhebbers) meer dan uitstekende winter is geweest. Om dan nog uit je dak te gaan van sneeuw in mei, sorry maar dat gaat mij persoonlijk iets te ver.
Van sneeuw in mei zou ik net zo uit mijn dak kunnen gaan als van 20 graden in januari. Een bijzondere situatie, zeker 1 die ver buiten de normalen valt, is voor een echte weerliefhebber altijd een heuglijke gebeurtenis. Ook niet iedereen zal bijvoorbeeld zitten te wachten op de dikke 50mm neerslag die hier gisteren in 1 etmaal naar beneden kwam zeiken. Maar ondanks dat ik gisterochtend op weg naar de auto onaangenaam erg zeiknat was geregend vond ik het geweldig. Enorme plassen langs de straten, doorzeikende regen, geweldig!
Maar van mij hoeft dat niet elke dag zo hoor. Al kan ik weer wel begrijpen dat een periode met elke dag een dergelijke hoeveelheid in Hellevoetsluis of Haarlem weer wel met gejuich zal worden ontvangen.
Iedereen heeft andere voorkeuren wbt het weer. Echter vergeet NOOIT te begrijpen dat er mensen zijn die andere voorkeuren, of andere extreem-pieken, kent dan die je zelf hebt. Zoveel mensen zoveel wensen.
Gr, Remco
Quote selectie