Daar zijn de effecten vd opwarming al volop bezig.
En het is helemaal geen
feit dat je bepaalde weerpatronen niet mag linken. Denk maar eens eens aan de hyperextremen (typische Remko uitspraak). Het wetenschappelijk debat daarover is in volle hevigheid bezig. M.a.w. je gaat er veels te veel vanuit dat de effecten er niet zijn, terwijl dat nu juist onderwerp van discussie is en aanwijzingen zijn dat bijv. hyperextremen wel degelijk veroorzaakt worden door AGW.
Wat ik meegeef aan mijn leerlingen is dat het versterkt broeikaseffect zich pas na 2040 sterk zal manifesteren. Het is iets dat vooral voor hun kinderen behoorlijk wat effect zal hebben maar nog veel meer voor kinderen in de ontwikkelingslanden.
Het is inderdaad een feit dat je bepaalde weerpatronen niet direct mag linken aan het versterkt broeikaseffect, dat nam ik vooral Al Gore kwalijk toen hij de orkaan Katrina al direct linkte aan GW.
Quote selectie