Gisteren gingen we naar de Rehleitenkopf, boven het Inndal (ten zuiden van Rosenheim). Met de trein naar Brannenburg (het ging weer), terug vanaf Flintsbach.
Bij Brannenburg (zo´n 480 m hoog, dus lager dan München) was er van schade niets te merken (ter hoogtre van dit plaatje is dat ook geen wonder). Het weer maakte een wat instabiele indruk, maar het was nog zonnig, wel wat drukkend.
Op zo´n 600 m hoogte zijn de essen nog steeds niet echt vol in blad.
Geen benul van vlinders, maar mooi is ´t wel.
In de loop van de ochtend ontwikkelden zich stapelwolken (boven Sudelfeld).
Een blik naar het zuiden (met de Inn). Het zicht was niet geweldig.
Nog voor twaalven kwamen we bij de top aan. Nu stapelden de stapelwolken zich op.
Ook in het zuidwesten, boven het Trainsjoch.
Rotsereprijs (veronica fruticans)
Boven, op 1300 m, viel op, dat het gras nog nauwelijks gegroeid was. Groen was het wel, maar ´t stond nog steeds heel laag. Op 1100 m hoogte, bij Asten, stond het wel hoog (er werd al gehooid). De bomen gaven nog steeds de indruk van midden mei.
Het werd steeds dreigender, maar er viel slechts een enkele druppel.
De Inn voert hog steeds veel water (let ook op de kleur). Vergeleken met Deggendorf en Magdeburg is het niets.
Rond vieren kwamen we op station Flintsbach aan (het tunneltje onder het sppor had duidelijk onder water gestaan). Een bui trok ten noorden van ons voorbij. Toch hadden wij het droog gehouden (anders dan de bezoekers van het volksfeest in Flintsbach, die hun binnenste goed nat maakten

), anders dan in München. Rond vieren donderde het daar al. De plassen, bij de busrit terug van Ostbahnhof, waren flink. Tx in Waldperlach gister 26°C. Vandaag een stuk frisser, maar weinig neerslag. Best lekker weer
Quote selectie