KNMI verwacht dat buien snel verdwijnen

Bericht van: Ronald (Oak Creek Wisconsin) , 19-06-2013 07:05 

Weersverwachting vandaag en morgen

Tropisch warm

In Limburg zijn er enkele onweersbuien die snel zullen verdwijnen. Verder is er geregeld zon en loopt de temperatuur snel op. In de middag is landinwaarts op veel plaatsen tropisch warm met temperaturen tussen 30 tot 35 graden. Omdat de wind van zee gaat waaien wordt het in de kustprovincies opnieuw (iets) minder warm. Naarmate de dag vordert neemt de kans op een onweersbui elders toe. De wind wordt noordoost, aan de kust noordelijk, zwak tot matig rond kracht 3.

Komende nacht neemt vanuit het zuiden de kans op forse onweersbuien toe. Hagel en (zware) windstoten zijn dan ook mogelijk. De minimumtemperatuur ligt tussen de 15 en 20 graden. De noordelijke wind is meest matig, rond kracht 3.

Donderdag overdag is het half tot zwaar bewolkt en in de loop van de dag neemt vooral in de oostelijke helft van het land de kans op onweersbuien weer toe. Opnieuw kunnen dat stevige onweersbuien zijn met hagel en zware windstoten. De middagtemperatuur loopt uiteen van 20 graden in het noordwestelijk kustgebied tot mogelijk nog 30 graden in het oosten van het land. De wind waait uit uiteenlopende richting en is zwak tot matig. (Bron: KNMI)

Opgesteld op woensdag 19 juni 2013 om 06.24 uur
Sunshine is delicious, rain is refreshing, wind braces us up, snow is exhilarating; there is really no such thing as bad weather, only different kinds of good weather. John Ruskin

KNMI verwacht dat buien snel verdwijnen   ( 884)
Ronald (Oak Creek Wisconsin) -- 19-06-2013 07:05
Re : KNMI verwacht dat buien snel verdwijnen   ( 411)
Wiendeld (Eelde) -- 19-06-2013 07:08
Re : KNMI verwacht dat buien snel verdwijnen   ( 358)
Christian (Elst gld) -- 19-06-2013 07:08
Re : KNMI verwacht dat buien snel verdwijnen   ( 301)
Stefan (Hellevoetsluis) -- 19-06-2013 07:16
  Knmi 'hoopt'.... 😉  
Marcel (Den Haag) -- 19-06-2013 08:14