Andersom kan natuurlijk ook. Bovendien woont Paul in Odijk, en zeker niet aan de kust. Bovendien is het aan de zuidelijke kusten al een heel stuk beter en hoort het bij de normaal dat het aan de noordkust een stuk frisser is dan in het binnenland. Tropische dagen ZIJN niet normaal in jouw regio. Zelfs de allerwarmste zomers sinds het begin der metingen komen niet verder dan 6 tropische dagen in het noorden (Leeuwarden) en 21 zomerse dagen.
Jij verwacht een klimaat wat ik hier heb (in diezelfde zomers 18 tropische dagen en ruim 40 zomerse). Dan moet je 200 km naar het zuiden verhuizen en een stuk verder van de zee gaan wonen, of niet zo miepen.
En dan nog iets: heb je enig idee van de nadelen van zoveel warmte? In een normale zomer wordt het in huis al warm, in zomers zoals de afgelopen 10 jaar normaal waren zelfs helemaal onhoudbaar. Bij enkele tropische dagen op rij (wat jij daar niet kent) loopt de temperatuur in huis op tot 30 graden en dan koelt het maar langzaam af. Slapen 's nachts is voor menigeen geen pretje! (nu in huis een aangename 23 graden).
Quote selectie