[...]
De sensor aan de zuidkant heeft zeer veel last van tuineffect en dus hou ik voor 'officiële' metingen mijn sensort aan de noordzijde (2e etage) aan.
Ik las onlangs dat eind dit jaar de WMR300 op de markt zal komen en heb inmiddels besloten dat dit mijn nieuwe weerstation zal gaan worden, waarbij ik meteen ga kijken of de situatie van de zuidsensor verbeterd kan worden.
Dat is inderdaad een bekend probleem. Heb hier zelf ook mee te maken, zeer beschutte achtertuin op het zuiden. Vorig jaar de WMR180 geïnstalleerd. Bevalt op zich goed, wel 2 nadelen: Temperatuursensor zit gekoppeld aan de windmeter, daarbij meet de regenmeter in hele millimeters. Wat dat aangaat niet echt accuraat dus. Maar goed, voorlopig maar zo laten.
Quote selectie