[...]
Dat gezeur over hitte, dat in het oosten zo vreselijk moet zijn als ik de berichtgeving hier lees begint ook de spuigaten uit te komen. Veel westerlingen van dit forum houden nu eenmaal van warmte / hitte. Dit weekend in Duitsland / Polen geweest met een graad of 37 / 38... Prima temperaturen wat mij betreft. Dus houd a.u.b. eens op met dat gezeur dat het daar zo vreselijk is, er zijn nu eenmaal mensen zoals ik die van hitte houden.
Iedereen mag zijn mening geven.
Ik ben sinds 17 juli vader geworden van een prachtige zoon dus zijn voor mij persoonlijk de omstandigheden te warm.
Huis goed doorluchten lukt alleen in de nacht.
Ik heb al weken lang temperaturen tussen de 24 en 30 graden hier binnen ondanks dat ik met rolluiken de boel potdicht kan doen.
Gelukkig heb ik vakantie van 17 juli tm 12 augustus, zodat ik mijn vrouw kan helpen en bij vlagen ook nog kan genieten van het weer.
Overdag wandelen met de kleine is geen optie (te warm) dus dat doen we in de avond.
ik heb begrepen dat zodra ik weer moet werken het allemaal een stuk aangenamer wordt.
Ieder zo zijn voorkeur en ik pas me wel aan aan de warmte, maar ik vind het zo sneu voor mijn zoon die het merkbaar iedere keer te warm heeft.
Nou maar hopen dat ik samen met hem naar onweer kan kijken vanavond/vannacht.
Quote selectie