Zeker na het bericht van omgekomen meisje gisteren in Lippenhuizen, omgewaaide caravans en bomen.
Maar in de regel (zelfs met overtrekkende shelf) is er even sprake van een flinke windtoename, gedurende 10 minuten wat neerslag, een paar steveige donders en dat is het dan wel weer. Gebeurt een of twee keer per jaar. Is dat dan al 'extreem'??!
Veel mensen verlekkeren zich hier aan de berichten op WW en als er dan eens een bui bij hun overtrekt, dan is het ook al snel noodweer. Dat bedoel ik met normvervaging. Niet alleen op WW hoor, maar een bekend psychologisch effect op alle internetfora. De wens om een indrukwekkende bijdrage te leveren, doet wel eens afbreuk aan de realiteit(szin) van de forummer.
'Vroeger' waren onweersbuien gewoon onweersbuien, tegenwoordig wordt bijna elke onweersituatie (te) breed uitgelicht en opgewaardeerd door overenthousiasme... Begrijp me niet verkeerd; ik ben ook een liefhebber (en krijg kippenvel bij naderend onweer), maar wel realist! Dat zouden meer mensen moeten doen

: geeft een realistischer beeld van het weer in ons mooie NL!
Quote selectie