Een beetje door de heide bij Lhee struinend en afgeleid door onder ander een prachtige reebok werd het achter me steeds wat donkerder. De ene hobby nam het over van de andere..:-)
Een blik op buienalarm leerde me dat ik nog drie kwartier had alvorens een flinke bui mij zou raken.
Nog tijd zat dus voor mooie foto's van het geheel te maken. Het ging echter toch nog wat sneller en aangezien er ook steeds meer onweer op kwam nog heel eind gerend tot aan de auto. Ondertussen trok het geheel met flinke regenval en en flinke inslag op zo'n twee km afstand over me heen.
Terug over het zandpad was nog redelijk goed te doen.
De zon begon onder te gaan en leverde mooie beelden op.
Van het thuisfront hoorde ik dat het even flink had gewaaid en daarom nog even een km verder gereden op de Peserdijk en daar lagen een paar flinke takken van eikenbomen eraf gewaaid.