Het weer begin alweer gelijkenissen te tonen met verleden jaar toen de eerste echte inval van kou gebeurde,dan was ook het telkens prijs in het noorden en oosten van europa.
dit plaatje toon veel gelijkenis met de aanvallen van verleden jaar oost de invalbasis meestal noordwest/zuidoost getint was en wij steeds het staartje,zullen we weer virtuele winter hebben,ik begin het stillaan te geloven.
since 2 weken all duide het gfs deze aanval aan aan maar was nog iets kouder getind maar gaf toen ook al eens een 1050 boven groenland.
was in ons ogen nog heel ver af.
wat ik hier uit leer is.
als sommigge kaarten zich blijven herhalen ,soms met een andere ertussen ,kan men stellen het weer wel die trend zal gaan volgen maar niet exact.worden meestal afgevlakt met ander runs ertussen.het lijkt wel een soort gemiddelde.
dus ook deze run is een afgevlakte run die al 2 weken eerder was voorzien,en wat ik denk dat we niet vlug meer een nieuwe inval zal krijgen.op eerste gezicht.
en voor de sneeuwliefhebbers dit kaartje voor vrijdag ,niet mis he
Quote selectie