Was toen nog te jong om mij serieus met het weer bezig te houden denk ik, want ik kan mij er niks van herinneren. Heb alleen de naam wel eens gehoord.
Maar ik vermoed dat je op de nadelige gevolg van storm doelt. Ja, die zijn er zeker en ik vind het ook erg vervelend voor wie het treft. Aan de andere kant hou ik echt van stormweer. Ik vind het spannend zoals sommigen hier sneeuw spannend vinden. Staat er een storm op de kaarten voor deze contreien, dan volg ik iedere modelrun en slaap ik dagenlang slecht. Iedere gek z'n gebrek zullen we maar zeggen. 
Dat het spannend is, is zeker. Boeiend ook. Hetzelfde punt als bij tornado's: je kan zeer geboeid zijn door tornado-geweld, terwijl het ook verwoestend is.
Maar een zware storm voor Frankrijk nu het beste te noemen, gaat me wat ver. Het was een zeer verwoestende storm, eigenlijk twee stormen achter elkaar.
Groet,
Cees
Quote selectie