Oké, jij hebt je principes en normenen daar houd je je aan. Prima, uiteraard. Ik heb ook principes en normen en daar houd ik me ook aan. Voor de rest ga ik in principe geen discussies uit de weg, alleen zullen we in deze vermoedelijk van mening blijven verschillen. Een botsing van meningen is ook helemaal niet verkeerd, zolang de reacties zuiver blijven. En juist hier op weerwoord wil het nogal eens botsen. Heel wat feller soms dan in onze discussie heen en weer.
Overigens vind ik eigenlijk nu ook wel dat het meevalt met de wind, zeker in vergelijking met de Sinterklaassttorm en zeker het exemplaar van 28 oktober jl. In feite anticipeerde ik op een verder aantrekkende wind, maar dat gebeurt niet. 'Officieel' geen storm, maar stormachtig, hooguit. Het waait stevig hoe dan ook.
Je hoeft niet met een windmeter in de hand buiten te gaan staan, maar als je een bericht plaatst op het weerforum houdt dan rekening met het waarheidsgehalte van jouw berichtgeving en roep niet iets wat je niet kunt staven aan de alsdan geldende en geregistreerde waarnemingen. Anders gezegd : 'Houdt het weerforum zuiver en schoon'
Quote selectie