Helemaal eens, Paul. Hier worden serieus "mogelijkheden" op kaarten van 10 tot 15 dagen vooruit besproken. Dat je bijna net zo goed op die termijn met wat fantasie zelf weerkaarten kunt tekenen, wordt "vergeten".
Kortom, er wordt gesproken over iets wat nimmer in de getoonde vorm uitkomt. Symbolisch...... je praat dus over water dat mogelijk gaat branden.
Bovendien wordt maar zelden aangegeven wat je dan als mogelijkheden - dus met bijbehorend weer en stromingspatronen - in die kaarten kunt zien.
Als dat wel zou gebeuren, zou het voor menigeen in ieder geval nog leerzaam zijn. Of dat nu het geval is, betwijfel ik. Maar goed, mijn standpunt over de zin en onzin van de langetermijn is bekend. Ik heb daar niet voor niets een maandje geleden een redelijk lange bijdrage over geschreven.
Prettige tweede kerstdag voor iedereen.
Quote selectie