En onweer:
KNMI:
Verwachting
vrijdag 03 tot en met donderdag 09 januari 2014
Vandaag en morgen
Buien met onweer, hagel en (zware) windstoten.
Het is half tot zwaarbewolkt. Van het westen uit trekken een aantal actieve buien over het land met daarbij ook onweer en kans op korrelhagel en zware windstoten. Met temperaturen van een graad of 11 is het uitgesproken zacht. De zuid- tot zuidwestenwind is matig tot vrij krachtig boven land, aan de kust krachtig of hard, 6 tot 7 Bft. Langs de westkust neemt de wind toe naar hard of stormachtig, 7 tot 8 Bft. Tevens is er kans op zware windstoten rond 80 km/u, bij zwaardere buien, met name aan de kust, mogelijk tot circa 100 km/u.
Vannacht verdwijnen de meeste buien en zijn er flinke opklaringen. De minima liggen rond 5 graden. De wind draait naar zuidelijke richtingen en neemt af naar matig en aan de kust naar (vrij) krachtig.
Morgen overheerst de bewolking, maar af en toe breekt de zon door. Het is overwegend droog, maar in de middag kan er hier en daar wat regen vallen. Het wordt ’s middags een graad of 9. De wind draait naar zuid tot zuidoost en is matig, aan zee (vrij) krachtig. (Bron: KNMI)
Quote selectie