Bewust minder gereageerd afgelopen dagen, had het druk en de sfeer zou ook wat minder zijn als ik reageerde (wat begrijpelijk was).
De komende dagen geen kansen, pas vanaf de 20ste (en waarschijnlijk pas 25ste) zie ik nieuwe kansen voor Belgie. Daarmee bedoel ik niet dat er nieuwe kansen zijn, maar dat de setting tegen dan kan veranderd zijn, wat nog niet moet zichtbaar hoeft te zijn in een pluim (of eventueel wel al, maar dit heeft geen enkele zin om hierover te speculeren.
Nadien hebben we nog een maand met bij een eventueel koude februari ook de kans op doorzetting in maart. Door de kou in Oost-Europa is het daar nu toch al iets kouder dan 2 weken. En indien e setting het toelaat, zal er wel weer een kans optreden in februari. Het is moeilijk en koffiedik kijken. Maar meer kan ik niet zeggen.
Als een ontgoocheling voelt het voor mij niet aan. Ik was NOOIT overtuigd van een eventuele vorstperiode, op die ene pluim (op 6 of 7 januari) na. Maar dit hing wellicht anders geweest zijn als ik in het noordoosten van Nederland woonde. Wil dat zeggen dat ik het daarmee bij het correcte eind had? Neen. Wil dat zeggen dat sommigen te optimistisch waren, en te hoog van stapel liepen? Ja
Groeten,
Ashley
Quote selectie