Vandaag zijn er wolkenvelden maar prikt de zon daar gaandeweg de ochtend ook een paar gaatjes in. Wel kan er vanochtend plaatselijk nog een buitje vallen. Vanmiddag worden de opklaringen nog wat groter en breder, vooral in het westen, maar op sommige plaatsen blijft het grijs. Vooral naar het zuidoosten toe heeft de zon het moeilijk. In de namiddag en avond neemt de bewolking in het hele land weer toe. De wind trekt aan naar matig, kracht 3 tot 4 uit het zuidwesten bij een middagtemperatuur ongeveer 10 graden. Komende nacht wolkenvelden, een paar opklaringen en minima rond 3/4 graden.
Morgen trekt een regengebied al vroeg in de ochtend het westen van het land binnen. Het oosten houdt het tot rond het middaguur droog. 's Middags in het westen tijdelijk droog, in het noorden en oosten regent het dan af en toe. Later in de middag trekt een volgend neerslaggebied van west naar oost over het land. Koud is allerminst met 9 tot 11 graden en de wind uit het zuiden steekt op en wordt matig tot vrij krachtig, 4 tot 5, langs de kust krachtig tot hard, 6 tot 7 Bft.
Vrijdag zijn er lange droge perioden, schijnt de zon nu en dan en valt er slechts een enkele bui. Het wordt 8 tot 9 graden bij een matige tot vrij krachtige wind uit het westen tot zuidwesten. In de nacht opklaringen, 2 graden en vorst aan de grond.
Zaterdag valt er 's ochtends regen in het zuiden van het land. Het noorden en westen houden het droog en daar schijnt af en toe de zon. In de middag wordt ook het zuiden droog. De temperatuur komt uit rond 9 graden en zo blijft het maar veel te zacht voor de tijd van het jaar. Er waait een matige en in de kustprovincies soms vrij krachtige wind uit het zuidwesten.
Zondag trekken er een paar wolkenvelden over het land maar blijft het droog en laat de zon zich niet onbetuigd. Er wordt lucht vanuit het Iberisch Schiereiland en Frankrijk aangevoerd hoewel het daar deze dagen nauwelijks warmer is dan bij ons. In Zuid Frankrijk wordt het zondag 15 graden, wij komen uit rond 10/12 graden.
De maandag zou ons wel eens kunnen trakteren op een fraaie voorjaarsdag. Het blijft droog, er zijn flinke perioden met zon bij 11/14 graden! Daarna lijkt er weer wat storingsactiviteit vanaf de Noordzee te komen maar er lijkt geen einde te komen aan het zachte weer.
| Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | Maandag |
| Weerbeeld: |  |  |  |  |  |
| Minimum temperatuur: | 3° | 5° | 2° | 2° | 4° |
| Maximumtemperatuur:- | 10 | 8° | 9° | 11° | 12° |
| Neerslagpercentage: | 70 | 50 | 50 | 20 | 10 |
| Zonpercentage: | 10 | 30 | 30 | 40 | 60 |
| Wind.: | Z 4-5 | W-ZW 3-5 | ZW 3-5 | Z-ZW 3-4 | Z 3-4 |
Quote selectie