Als 's avonds de auto's, het gras,... bevroren is (en berijpt), telt dat dan als rijp, is wel geen ochtendrijp dan.
Zoals nu bijvoorbeeld, deze ochtend geen rijp gehad, maar nu (voor 19u dus) wel met negatieve temperaturen. Waarschijnlijk morgenvroeg wel berijpt tenzij het gaat dooien.
Moet ik voor vandaag alleen de negatieve temperaturen tellen als WGG-punten en morgenvroeg met eventuele rijp tellen. OF
Vandaag punten geven voor negatieve temperaturen en rijp, en morgen nog eens?
Volgens mij lijkt het beter als je de eerste regel toepast (dus morgenvroeg tellen), maar hoe doen de anderen het bij deze situatie?
Ik ken daar geen punten voor toe. Heb dat vorig jaar al niet gedaan omdat ik van mening was dat ik die rijp niet zie als het donker is, en er dus een kleiner 'wintergevoel' aan overhoudt.
De negatieve temperatuur zou ik wel meerekenen.
Het gaat ook maar om een half puntje, in de eindafrekening maakt dat het verschil niet. (Hopelijk, want anders was het maar erg magertjes gesteld met ons winterweer

)
Ieder moet dat maar voor zich uitmaken. Zolang je het de volgende jaren maar op dezelfde manier doet.
Groetjes, Ruben
Quote selectie