Ik zei niet dat ze dat niet meer mogen posten.
Ik zei dat er een verkeerd signaal wordt afgegeven.
Het is een zwak en voorlopig totaal irrelevant verband voor de winter in de Benelux. Het plaatsen van de updates van die SAI is echter weldegelijk begonnen als zijnde een mogelijk interessant nieuw beginnnetje voor de winterverwachting voor de Benelux, maar waar je nu als amateur nog helemaal niets aan hebt of mee kunt.
Je kunt net zo goed om de 1-2 dagen een update posten over welk ander fenomeen ter wereld dan maar ook. Daarvan zou toch menigeen na enkele malen ook afvragen wat het nut is, nietwaar?
Of je het nu leuk vindt of niet, mensen zoeken gedurende het najaar naar strohalmen voor aanstaande winter. Sebastiaan en nog enkelen door velen gezien als deskundig en dus wekt dat de suggestie dat het om wezenlijke informatie gaat die ze posten. Ik vind dat daar voorzichtiger mee om moet worden gegaan. En als de meesten dat wél in perspectief kunnen plaatsen zoals jij en de betrokkenen zelf geregeld insinueren, dan vraag ik mij af waar al die vragen en/of opmerkingen over de komende winter in de Benelux dan steeds vandaan komen in zo'n draad.
Waarom mogen ze deze kaarten niet meer posten?
Er is een zwak verband, niet meer of niet minder, dat hebben ze ook gezegd. De meesten hier kunnen dit wel in perspectief plaatsen.
Dat Seppie dikwijls buiten de lijntjes kleurt dat weten we al langer.
Quote selectie