Ik heb voor mijn stage 4 maanden in de Filipijnen gezeten. April tot augustus, waarvan de laatste maand een rondreis was van zuid filipijnen waar ik 3 maanden zat (Davao city) via het midden (Cebu/Bohol) naar het westen (Palawan) om vanuit de hoofdstad Manilla weer het land te verlaten. In Bohol was er aardbeving schade, in Manilla orkaan schade.
De overheid laat de troep gewoon liggen. Overal lagen bomen langs de weg en waren gebouwen beschadigd. Er gebeurd gewoon niks! Verder is het daar ook zo corrupt als de .....alleen rijke mensen worden beschermd en geld wat wordt ingezameld voor de armen komt grotendeels in de verkeerde handen, omdat de overheid daar letterlijk een grote corrupte familie is.
Het is een prachtig land met hele lieve mensen, maar de verschillen zijn groot en ik heb geen goed woord over voor de overheid daar. Het grootste gedeelte van de bewolking is en blijft zo arm, en die mensen zijn erg kwetsbaar voor natuurrampen.
Quote selectie