[...]
Jij hebt een glazenbol? December was voor jou al een gedane zaak. Winterweer zou er niet meer komen. Toch hebben de zuiderlingen een winterprik gehad en het scheelde maar weinig of er had zich minimaal een week winter aangediend. Voor een groot deel plaatsvindend in december.
Ik had moeten schrijven: "Het enige dat volgens mij de komende 2 weken wild zal zijn op de kaarten, zijn de depressies die ontstaan en richting europa komen."
Nee, ik beschik niet over een glazenbol, maar als je ziet hoe sterk de westcirculatie nu in de steigers wordt gezet en daarna ook op volle toeren komt, dan moet het wel heel gek gaan, wil dat binnen 2 weken weer stil gelegd worden.
Ik heb nooit geloofd in winterweer in december en hoewel GFS uiteindelijk even bekeerd leek, keerde het vrij snel weer op zijn schreden terug en zag je dat EC moest terugkrabbelen.
Van mij had een winterse week overigens gemogen hoor, gelijk hebben en krijgen, koop je weinig voor in de wereld.
Men blijft maar denken dat ik geen winterweer wil en loopt liever achter de holle frase van Seppie aan.
Prima, lekker blijven doen, ik trek mijn eigen plan en geef mijn eigen visie met een zo goed mogelijke onderbouwing.
Quote selectie