Dit ''winterweer'' is en blijft maar gerommel in de marge, OK op verschillende plaatsen hebben ze weer even sneeuw mee mogen pakken en ik weet dat ik hier in het westen bij zee er verkeerd voor zit, alweer geen vlok gezien trouwens.
Vanmorgen toch even de autoruiten moeten krabben dus wel enig wintergevoel gehad waarop een mooie zonnige dag volgde die werd afgesloten met een opkomende koude mist alwaar we hier nu in verhuld zijn.
Ook de komende dagen voor nieuwe klimaatbegrippen licht winters weer, wel saai, meest droog en in de nacht wat vorst. Einde van de week weer meer neerslag (hier regen) in de verwachting en ja, de kaarten zien er voor volgende week voor de winterliefhebber weer ongunstig uit maar zo hoeft het voor mij ook niet, zoals ik gisteren aanhaalde ben ik er klaar mee.
Ik verlang nu al naar de zomer maar zoals eerder geschreven hebben we februari nog, een kreet die door velen is aangehaald.
Quote selectie