Het blijkt voor komende nacht & morgenochtend toch een dubbeltje op zijn kant. Harmonie, dat de voorbije sneeuw-situaties telkens goed tot zeer goed wist in te schatten, komt nu met "winterse neerslag" voor alles meer dan 60km uit de kust.
Hierbij hun kaartje met neerslagsoort voor morgenochtend 6z - heb ik het juist dat je hierbij één uur moet bijtellen om op het werkelijke uur te komen?
Ook het kaartje van een uur vroeger en deze van één & twee uur later geven "winterse neerslag" voor hier. Dat zou dan toch 4u sneeuwval KUNNEN betekenen, en een sneeuwdek... 'in het meest optimistische scenario).
Wie het weet, mag het zeggen.
Dit is de situatie om 6 uur. Hoeveel tijd zal deze duren? De dauwpunten zijn misschien aan verandering onderhevig.
Is er een model dat sneeuwdikte voorspelt? Lijkt me op dit moment nog steeds gewaagd nu we er nog 10 uur vanaf zitten.
Groet,
Cees
Quote selectie