Ik zie overal 30 graden. Vrijdag ook alweer lokaal 35 graden. Het is alleen wat onstabieler geworden, met kans op (zwaar) onweer.
vaak moeilijk gebleken, ook al ging het om weerkaarten buiten de betrouwbare termijn. Men trapt er steeds weer in. Dit bleek ook weer de afgelopen dagen. Tja er verschenen hele mooie kaarten van temps tot boven de 37 graden. Maar over welke termijn hadden we het? Niets is nog uitgesloten op die termijn. Steeds weer wordt dat vergeten, doordat het enthousiaste (de voorpret) het wint van het realisme (dat is al jaren lang zo).
MAAR DAT VIND IK JUIST NIET ERG, DAT MAAKT DIT FORUM JUIST ZO LEUK

WE ZIJN NIETS VOOR NIETS WEERGEKKEN EN OOK IK MAAK ME ER HEEL SOMS OOK NOG WEL SCHULDIG AAN
In elk geval zien we dat ook binnen de betrouwbare termijn de kans op zomers tot tropisch weer is toegenomen en dat is al heel wat in Nederland. Als zomerliefhebber ben ik daar blij mee. Het liefst zie ik ook records, maar het zijn niet voor niest records. Je moet echt het geluk hebben, dat binnen de betrouwbare termijn alle puzzelstukjes op de juiste plaats vallen om record hoge temps te bereiken
Quote selectie