Ik zal niet klagen, maar los van de betrouwbaarheid van getoonde kaart, heeft het natuurlijk helemaal niets met zomerweer te maken.
Ondertussen vraag ik me af, welke richting de zomer zal gaan kiezen.
Vanmiddag liet ik al zien dat waar het gaat om tropische/zomerse/warme dagen de zomer tot en met gister redelijk normaal verloopt, dat het aantal zonuren iets boven normaal is en het qua neerslag beduidend droger is dan normaal te doen gebruikelijk.
Nu zal de zomer in de tweede helft moeten bewijzen of het een grote wordt, waar ik hem/haar lange tijd voor heb aangezien of dat hij de boeken in gaat als een overall doodnormale nederlandse zomer.
Waarbij ik dan de persoonlijke aantekening maak, dat weer dat aan de normalen voldoet, wat mij betreft veelal als slecht mag worden aangemerkt.
Quote selectie