Een terugblik zie ik hier zelden. Het staat een ieder vrij bij te dragen.
Verder: als er een level 3 of zo aan zit te komen kan het zeker handig zijn. Als er exra duiding nodig is. In het geval van een kans op waterhozen, zeker op deze termijn, is dat niet zo nodig. Dit zijn niet zeer complexe situaties, ze zijn vrij eenvoudig.
Dat iemand mij een expert noemt op dit gebied is erg aardig, maar feitelijk is "expert-zijn" op dit punt niet direct een prestatie...Jullie kunnen dit allemaal eenvoudig zelf leren. I.t.t. de meteorologisch echt lastige zaken. Daar hebben we Ben en Karim bijvoorbeeld voor nodig. En daar is een diepgaande deskundige analyse van de heren meteorologen wellicht op zijn plaats.
Als je de tijd en moeite kan nemen (waarvoor dank) om een analyse te doen, kan je ook de tijd en moeite nemen er een paar relevante kaarten bij te uploaden.
Indien men dan ooit in het archief zit te lezen, is in één keer duidelijk wat er bedoeld is.
Het is de taak van iedere poster om zoveel mogelijk zorg aan zijn/haar bericht te besteden en het zo duidelijk mogelijk (in tekst en plaatjes) op te stellen.
Dat komt de kwaliteit van dit forum ten goede en is iets wat we met z'n allen zouden moeten nastreven.
Quote selectie