[...]
Maak je geen zorgen. Op onze ijsbaan is het sinds de verhuizing naar de huidige locatie (jaren '80) niet voorgekomen dat er drie winters op rij niet geschaatst kon worden. En aangezien het weer zich keurig aan statistieken houdt, komt het deze winter dus helemaal goed
.
Alleen is Groningen me toch net te ver om een klein rondje op een natuurijsbaan te schaatsen. Maar ik ken m'n plekjes hier in de buurt waar het snel dichtvriest.
Voor wat uitgebreidere schaatstochtjes kom ik wel in vrijwel het hele land, van de Biesbosch tot oostelijk Groningen en heel veel plaatsen daartussen in.
Schaatsen in noordelijk Groningen staat nog wel op m'n verlanglijstje. Wel heb ik een paar jaar geleden zuid van Wiknschoten een tocht gemaakt en daar wat rondgekeken.
Quote selectie