Weergerelateerde vakantiefoto's en toetje NL

Bericht van: Jesper (Hengelo Ov.) , 22-09-2015 19:39 

Indien het te off-topic is, dan graag verplaatsen naar de ot-discussies.

De échte ww-fetisjist herkent een paar foto's.. 🙂

k heb deze zomer mogen vertoeven aan de Italiaanse kust, de Adriatische wel te verstaan. Het idee was om het dorpje Sirolo, the pearl of the Adriatic Sea (zoals het zichzelf trots noemt), als uitvalsbasis te nemen voor wat heet een gemixte vakantie. Tripjes naar historische Umbriaanse steden en ritten door de prachtige Centrale Apennijnen zouden worden omlijst door rustdagen aan het strand.

Zo gezegd, zo gedaan!

Op dag 1 trokken we Umbrië in om Gubbio te bezoeken, een prachtig plaatsje waar de middeleeuwse sfeer nog hangt. "Gelukkig" hing er ook wat in de lucht, want het was direct raak! We bevonden ons aan de achterzijde van een onweerscomplex wat boven Florence voor noodweer zorgde. (op de achtergrond verrijst het Palazzo Ducale)



Vanaf het dorp voert een pad omhoog naar de Basilica di San Ubaldo. Van daaruit heb je een magistraal uitzicht over de 'nabije' omgeving van Gubbio en de reeds genoemde onweersbui, die als cadeautje voor onze pelgrimstocht wat mammatus liet zien.



Op de derde dag hebben we het -helaas veel te- toeristische San Marino bezocht. Op de terugweg deden we Gubbio aan en onderweg zagen we deze mooie vallei (Valle Avellana)



Op onderstaande plaat is de Gola dell'Infernaccio te zien, een beroemde kloof in de Apennijnen, waar in het hart van de kloof dé waterval van dit gebergte te vinden is.



Zonsopgang gezien vanaf de camping waar wij op stonden.



Bijna op dezelfde plek, maar dan overdag voordat we gingen snorkelen.



Het was elke dag prachtig weer, totdat... Zie ik het goed? Het is echt een wallcloud! Eindelijk wat spektakel want de cel zou langs de camping de Adriatische zee optrekken.



De bui trok zoals gezegd de Adriatico op en vanaf de camping kon ik dit prachtige moment vastleggen.Van de wallcloud was helaas al niks meer over, de zee zorgde voor een aftakelproces.



Nog een sluitertijdexperimentje op de laatste dag op het 'Spiaggia delle due Sorelle'



Ondertussen ben ik weer twee weken terug en heb nog onderstaande plaat kunnen schieten van het machtige mammatusveld dat over de Achterhoek/Twente en het Duitsche trok.


Keep your head up!

Weergerelateerde vakantiefoto's en toetje NL   ( 406)
Jesper (Hengelo Ov.) -- 22-09-2015 19:39
Prachtige opnames Jesper!   ( 123)
Jan (Workum, FRL) -- 22-09-2015 19:42
Re : Prachtige opnames Jesper!   ( 108)
Jesper (Hengelo Ov.) -- 22-09-2015 20:14
Re : Weergerelateerde vakantiefoto's en toetje NL   ( 123)
Mark (Noordwolde, Groningen) -- 22-09-2015 20:29
Re : Weergerelateerde vakantiefoto's en toetje NL   ( 112)
Jesper (Hengelo Ov.) -- 22-09-2015 20:31
Prachtig. Jij hoeft helemaal niet weg te gaan   ( 114)
Bart (Stuifzand) -- 22-09-2015 20:44
  Prachtige foto's. 🙂 🙂 En idd gedeeltelijke herkenning. 🙂  
Hans (Diemen) ( -1m) -- 23-09-2015 00:16
  Erg mooie foto's!  
Anton (Gelselaar) -- 23-09-2015 08:22