Natuurlijk kijken we tegenwoordig al heer ver vooruit, van wat ons te wachten staat, maar korte vooruitzichten zijn soms net zo leuk!
De komende 4 dagen zijn voor de weer-amateur, in mijn ogen zeer interessant te noemen. Natuurlijk zijn de profs. voorzichtig, omdat tegenvallende sneeuw en kou met kerst hen duur kan komen te staan.
Toch zal er meer sneeuw en kou voor onze omgeving te zien zijn dan een ieder verwacht. Vooral tweede kerstdag zal na een koude nacht op veel plaatsen wit zijn/worden, met aansluitend nog koudere nachten met hier en daar matige vorst!!
Daarna komt er bij New Foundland een warm-bloedig hoog te liggen, die voor het Azoren-hoog het einde betekend, waardoor de zachte west-stroming midden volgende week opnieuw tijdelijk zal zijn.
Kortom: het zal een flinke speldeprik worden, met een duister vervolg richting oud en nieuw....
Seppie.
Quote selectie