Ik ben de afgelopen dagen weinig actief geweest door drukte met mijn werk en gebrek aan weer. Wim is ook niet iemand die anderen snel op iets aanvalt, dus dit bericht verbaast me een beetje. Tja, ondanks de grandioze Weerdag 2016, blijkt respect toch een moeilijk gegeven. Ook jij Sjoerd moet regelmatig de nodige kritiek over je heen laten gaan, maar ik merk gelukkig dat je je daar steeds minder van aantrekt. Het zal altijd wel zo blijven en ik kan maar één advies geven: negeren, hoe moeilijk ook. Het is altijd makkelijk kritiek geven als je de ander niet in de ogen durft te kijken.
Overigens even terzijde: kritiek op mij is al helemaal verboden!
Hier nog een stukje uit FAQ door mij (StayV) in 2003 geschreven over kritiek (ja ik ben er trots op haha

):
Kritiek geven is prima, maar doe dit goed onderbouwd, genuanceerd en vooral niet aanvallend en/of met flames. Het heeft geen enkele zin om almaar over een kwestie door te bomen als de thread verzandt in eindeloos gezanik over wie gelijk heeft; wees dan de verstandigste en laat het erbij.
Sommige mensen hebben het hart op de tong liggen en zijn nogal direct en soms ook emotioneel in hun posts. Echter als het taalgebruik te direct wordt met nogal ‘harde’ woorden en termen dan is de kans heel groot dat je iemand flink tegen de haren instrijkt. Het kan dan misschien wel recht uit het hart komen, het is in ieder geval niet bevorderlijk voor een goede discussie. Er zullen maar weinig mensen zijn die er niet kregelig van worden als er op een directe en harde manier tegen hun gepraat wordt. Wat dit betreft ook een citaat van StayV: “Soms hoeft niet alles wat in je opkomt ook werkelijk via je mond naar buiten komen hoor. Praten kunnen we allemaal wel, maar op zijn tijd mogen we onze mond ook best wel even dichthouden.”
Quote selectie