Kil, koud zeg maar en dan die wind...zo gaat het mooie voorjaar weer snel voorbij, voor we het weten zitten we weer in september. Ook in Friesland niet echt topweer van weken gehad, ja een kleine week. Wij verkeren natuurlijk niet in het warmere zuiden en oosten.
Dat begrijp ik wel... Maar het wordt vanaf morgen warmer dan nu het geval is. Dus: er zit verbetering in. En nog is het voor sommigen niet genoeg. Dat is mijn punt. Ik zou eens willen weten wat de reacties zouden zijn mocht het nu nog kouder worden. Toch geen bommengordels mag ik hopen?

Ik denk wel dat dat duidelijk is.
Overigens: drie jaar geleden was het gisteren 3°C in thermometerhut, in de ochtend, in het 'warme zuiden'. Da's andere koek. Het kan dus altijd minder goed maar ook beter. Maar ik denk soms dat het gewoon verloren moeite is. Mensen veranderen niet snel. En altijd dat gemopper. Tja. Het is natuurlijk ieder zijn eigen leven maar je kunt wel iets doen aan 'het is nooit goed genoeg' door eens wat vaker te zeggen 'het is goed zo'. Maar nogmaals, ik ga de wereld niet veranderen. Ik doe wat ik kan en wil doen, niet meer niet minder.
Quote selectie