Met in juli hier nog een hittegolf. Wel hebben we dit jaar ook hier relatief weinig avonden buiten kunnen zitten. En vorige week was het hier ook slecht. Omdat die week midden in veel vakanties valt, blijft dat toch vaak hangen bij mensen.
Maar we hebben hier toch wel veel mooie dagen gehad met 20 tot 25 C, droog en zon. Aan de kust was het inderdaad vaak slechter, dus begrijp ik je opmerking wel.
En ik maar denken dat het juist in het midden en oosten een rotzomer was! Hier in het westen hebben wij in juli overdag nauwelijks neerslag gehad, mijn kinderen hebben deze zomervakantie behalve vorige week dagelijks buiten gespeeld! En ik hoorde regelmatig van kennissen en familieleden die in het midden en oosten op vakantie waren dat zij veel regen en onweer hadden terwijl wij hier in juli echt vaak mooi weer hadden. Het enige is dat het vaak niet zo warm was, op die week van 18 juli na. 's Avonds buiten zitten hebben we nog niet veel gedaan, dus ik dacht juist dat de avonden en nachten niet zo warm waren.
Quote selectie