Ik zit sinds gisteren aan een ander bureau (dat tgeenover me. En ik keek uit op de buui....deels. Rond 16.15 uur kreeg ik in de gaten dat dit toch wel een erg fraaie bui was. Keek ng eens goed.."zie ik de wolken aan de voorzijde (zuidzijde) nu osstwaartsdraaien? Ja..." En zoals altijd "je ziet ze weer vliegen".
Goed, rustig terug naar mijn bureau, zat lekker in de flow te werken. Even koffie gepakt. Ik zit. En dan die melding. Ik spurt weer naar het trappenhuis met perfet zicht op de bui. Ik zie heel duidelijk dat onder de bui de boel goed roteert. sSpoorslags vertrokken naar uiteindelijk Borselel en op de dijk naar Zeeuws Vlaanderen gekeken. Geen hoosverschijnselen meer maar dat de bui supercell kenmerken had: zeker! Inflowtail was zeer duidelijk en met mobiele telefoon gefotografeerd.
Meerdere tuba's? Goed mogelijk!
Gisteren leek de spoutindex laag te zijn en ik verlaat me net op lightningwizard. Kom Oscar van der Velde wel eens elders tehgen een maandgeleden hebben we over zijn model gehad en dat is wel oke, maar toch ook niet helemaal. Maar gisteren dacht ik: zal ook wel niet.
En dan zal het ook wel...Maar ach. c'est la vie! Fijn dat er anderen zijn die de foto's ebben genomen!
Quote selectie