Voor de Weerclub Gouda website ben ik bezig het weerkaartenoverzicht te vernieuwen omdat het niet goed past in het huidige frame (de kaarten zijn te groot).
Daarom wil ik jullie vragen, wat jullie zouden doen in mijn situatie. De huidge kaartenindex kan je vinden op www.weerclubgouda.nl en dan -> weerinfo -> weerkaarten en dan model kiezen (GFS en Bracknell hebben de grootste kaarten).
Nu heb ik (op mijn eigen pc) een mooie tabel gemaakt, waarin de kaarten staan, maar je kan natuurlijk moeilijk details bekijken op verkleinde kaarten.... (er passen er nu 4 in het beeldscherm). Nu wilde ik weten wat jullie zouden doen!!! Vul aub serieus de poll in en als je andere suggesties of je keuze wilt motiveren dan graag reageren!!!!
Quote selectie